ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA!

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC

MAŁY ODKRYWCA

wiek: 1-3lat

 

Podczas warsztatów Mały odkrywca będzie mógł poznać kształt, barwę oraz użyteczność poszczególnych przedmiotów codziennego użytku. Z łatwością nauczy się ich wykorzystania w prostych zabawach sensorycznych. W formie tańca i przy dźwięku muzyki zacznie rozwijać swoje umiejętności ruchowe naśladując poszczególne zwierzątka i postacie z bajek.  Barwy i kolory chusty klanza pozwolą dziecku poczuć się jak na zaczarowanej karuzeli przenosząc je w świat bajek gdzie będzie mogło wziąć udział w krótkim teatrzyku bądź wysłucha ciekawej historyjki z morałem. Mali artyści również będą mogli wykazać się podczas twórczych zajęć plastycznych przy użyciu różnych ciekawych form i materiałów. 

 

 

 

PLAY.SENSO

ZABAWY SENSORYCZNE

WIEK: 0-3 LAT

Na zajęcia z plastyki sensorycznej, polegającej na samodzielnej, wolnej zabawie różnymi produktami spożywczymi i plastycznymi bezpiecznymi dla dzieci. Warsztaty sensoryczne polegają na kolorowej zabawie a najważniejsze w nich jest kolorowe brudzenie się. Zabawa ta ma na celu stymulowanie dziecięcych zmysłów takich jak węch, wzrok, smak, dotyk i słuch.
Kolorowe barwy, przeróżne kształty, formy, faktury i tekstury przeniosą maluszki w magiczny świat pełen nieodkrytych wrażeń. Czas spędzony razem będzie okazją, aby dzieci pobawiły się z grupą rówieśników zdobywając także umiejętności społeczne.

 

FLEXI JUNIOR

Aktywne zabawy ruchowo-taneczne i nie tylko. Świetnie wpływają na sprawność ruchową i koordynację. Kształtują poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz świadomość swojego ciała.
Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-7 lat
Prosimy o wygodny strój i obuwie na zmianę

.

 

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

 

 

Zajęcia ukierunkowane na wszechstronny rozwój umiejętności, zdolności i wiedzy maluchów.
Każde zajęcia to inny temat przewodni. Dzieci nie tylko spędzą czas na wspólnej zabawie, ale również usprawnią zdolności motoryki małej na zajęciach manualnych, będą kształtować wrażliwość muzyczną, poszerzą wiedzę z życia codziennego. Nie zabraknie zabaw ruchowych, a nawet językowych. Dzieci na pewno spędzą radośnie czas z rówieśnikami, dzięki czemu rozwiną umiejętności społeczne, a także nauczą się współpracy w grupie.

 

 

MAŁE SPRĘŻYNKI

 

WIEK: 3-4 LATA

 

 

Zajęcia taneczno-ruchowe wykorzystują naturalną potrzebę ruchu i zabawy, dają dziecku naturalną satysfakcję płynąca z uwalniania się endorfin i tzw. pozytywnego zmęczenia. Świetnie wpływają na sprawność ruchową i koordynację. Kształtują poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz świadomość swojego ciała. Uczą zarówno współpracy w grupie jak i stymuluje rozwój indywidualnej ekspresji oraz kreatywności.